O nas - ckd.com.pl | BIBUS MENOS
Kontakt

Menedżer Produktu

Tomasz Rocławski
tel. +48 58 660 77 19
e-mail: tro@bibusmenos.pl
pn-pt 8.00 – 16.00

Formularz kontaktowy

Oddziały

O nas

Film wizerunkowy Bibus Menos

Poznaj BIBUS MENOS

BIBUS MENOS Sp. z o.o. jest polsko-szwajcarską firmą, która rozpoczęła działalność na polskim rynku w 1994 roku jako MENOS Sp. z o.o. Po kilku latach dołączyliśmy do Holdingu BIBUS, który działa w ponad 20 krajach Europy i Azji, dając nam możliwość aktywnego korzystania z 70-letniego doświadczenia Grupy oraz jej multikulturowego know-how. W działaniu stawiamy na trwałe relacje z nabywcami oraz partnerami handlowymi.

Działamy w następujących dziedzinach: pneumatyka, mechatronika, automatyka przemysłowa, hydraulika siłowa, druk 3D, pompy i zbiorniki, technika szynowa. Oferujemy w stałej sprzedaży produkty ponad 50 uznanych światowych producentów. Klientom staramy się zapewnić kompleksową obsługę w przypadku każdego indywidualnego zlecenia. Jesteśmy w stanie zaprojektować, wyprodukować, wdrożyć oraz objąć obsługą serwisową i gwarancyjną rozwiązania sygnowane naszą marką.

Współpracę z japońskim producentem innowacyjnych rozwiązań w pneumatyce i automatyce – firmą CKD Corporation, rozpoczęliśmy w 1999 r. Kooperacja pozwoliła wzbogacić naszą ofertę o takie produkty jak: czujniki ciśnienia (presostaty), przepływomierze do powietrza oraz wody, serwonapędy stołów podziałowych oraz zawory do trudnych mediów. Posiadamy największy w Polsce magazyn standardowych produktów CKD Corporation. W siedzibie głównej w Gdańsku montujemy wyspy zaworowe oraz bloki przygotowania powietrza według wymagań i konfiguracji naszych klientów.

Więcej informacji na temat firmy BIBUS MENOS znajdą Państwo na naszej stronie: www.bibusmenos.pl

Sprawdź bogatą ofertę BIBUS MENOS z innych branż na stronie INNE USŁUGI.

24 lata

doświadczenia na polskim rynku

71 lat

doświadczenia w holdingu

117 pracowników

świetnie wykwalifikowanych

50 000

artykułów w ofercie

25 000 faktur

wystawianych każdego roku

3 800 klientów

aktywnych i zadowolonych

2 000 m2

hal produkcyjnych

20 000 m3

przestrzeni magazynowej

9001

norma ISO - jakość ponad wszystko!

Certyfikat DNV